Ostatní aktivity

AKTIVITY PRO PODPORU SOUDRŽNOSTI PRACOVNÍCH TÝMŮ

Máte svůj tým zaměstnanců, vše se v zásadě daří, jak má, a vy byste rádi svým lidem poskytli možnost oddechnout si, užít si trochu zábavy a dát se ještě více dohromady? Co jiného jim věnovat, než pořádný teambuilding.

eambuildingové aktivity v našem podání nejsou jen běžné outdoorové (rozumějme „venkovní“) aktivity se stanovišti, mezi kterými procházejí
skupiny zaměstnanců a tu lezou po lanech, tam střílejí ze vzduchovky. Jistě, to můžeme nabídnout také. Raději vám ale nabídneme možnost zažít alternativní realitu.

Láká vás středověk se souboji ozbrojenců a hledáním ukrytého pokladu? Nebo budete raději se zbraní v ruce bránit zemi proti invazi mimozemšťanů? Přemýšleli jste někdy o tom, jaké by to bylo, kdybyste podobně jako hrdinové televizního seriálu „Lost – Ztraceni“ ztroskotali na tajemném ostrově? Anebo máte rádi Agathu Christie a její komorní detektivní příběhy?

V našich teambuildingových programech vám toto umožníme a nebude vůbec záležet na tom, jestli jste nebo nejste fyzicky zdatní, máte nebo nemáte logické myšlení, zda jste akční či spíše přemýšliví. Typický teambuildingový program je jedno- až třídenní, jeho průběh zajistí velikosti skupiny účastníků odpovídající počet našich spolupracovníků.

Umíme zajistit téměř cokoliv si budete přát, možnosti jsou omezeny jen rozpočtem a ochotou podstoupit příslušně silný herní zážitek, na který budou všichni účastníci rádi a dlouho vzpomínat.

Partneři a manažeři
Vybrané reference
  • Ministerstvo kultury
  • Hlavní město Praha
  • ELTODO EG, a.s.
  • Ministerstvo financí ČR
  • Hlavní město Praha, Magistrát hlavního města Prahy
  • Soukromá vysoká škola NEWTON College

Úvod » Produkty a služby » >Ostatní aktivity